על הראי שבכפות רגלייך

בס"ד


כשאת רואה כף רגל מולך, מה את רואה?

אולי את חושבת לעצמך איכס מלוכלך...

אולי את אומרת יש כאלה נחמדות ויש פחות.... תלוי מתי ביקרת לאחרונה אצל הקוסמטיקאית...

בדרך כלל את גם לא כל כך רואה אותן כי הן בתוך הגרביים... ובכלל כפות הרגליים הן אזור שלא מקבל מאתנו יותר מדי יחס ותשומת לב.


כשאני רואה כפות רגליים מולי לא תאמיני מה אני רואה, אני רואה מפה שלימה, אני רואה המון סימנים, חלקם מדברים על ההווה וחלקם על העבר, חלקם מדברים על הנפש וחלקם על הגוף, חלקם מספרים מה שהאישה מחצינה או חווה ביום יום וחלקם מספרים סיפורים יותר עמוקים אפילו מתת המודע.

אז איך בעצם כפות הרגליים מספרות לנו כל זאת? ומה אנחנו עושות עם הידע הזה?

רפלקסולוגיה ככלי ריפוי פיסי ורגשי, איך זה עובד?

ה' נתן מתנה עצומה לאנושות, ממה שרשום וידוע הראשון שה' שלח לו את הבינה לפתח את השיטה היה אדון בשם ויליאם פיצג'רלד בשנת 1913 אחר כך בשנות החמישים השיטה פותחה ואף קיבלה את שמה "רפלקסולוגיה" על ידי אדון בשם יוניס אינגהם, אבל בעצם יש עדויות מצויות שטיפלו באנשים דרך כפות הרגליים כבר במצריים העתיקה, סין והודו, כנראה אחת מהמתנות שמספרים שאברהם נתן לבני השפחות...

ואיך מטפלים? כפות הרגליים משקפות את כל גוף האדם, לדוגמא האגודלים משקפים את הראש, ובתחתית העקב משתקף פלג הגוף התחתון... וכן על זו הדרך מופיעים לנו הלב, הידיים, הרגליים, הטחול, השרירים, העצמות... רק צריך ללמוד את המפות השונות וכבר יודעים יותר טוב "לראות תמונה". כפי שכבר כתבתי במאמר על "מערכת החיסון מבחינה הוליסטית" כל איבר מסמל ומושפע גם מרגשותינו ועולמנו הנפשי, וככה אני מתייחסת גם לאזורי השיקוף בכפות הרגליים, בנוסף יש מפה של "אלמנטים" היסודות המרכיבים את האדם, כל דבר בבריאה מורכב מהיסודות אש, מים, רוח, אפר... וכך גם האדם ורגשותיו. אם תסתכלי בכפות רגלייך עכשיו במבט נוסף תוכלי לראות כל מיני סימנים כמו: קמטים, קמטוטים, יובש, יבלות, אזורים בעלי צבעים שונים כמו אדום יותר, לבן יותר, צהוב, חום... תוכלי לראות חריצים ושקעים ותסתכלי טוב את תראי גם "איקסים" ו"כוכביות" ממש לוח ציור מופלא! מלבד הצד האסתטי סימנים אלו כל אחד מהם מספר סיפור שונה, והמיקום בו הסימן נמצא מספר באיזה נקודה (אבר, מערכת, רגש) ההתמודדות נמצאת.

ובלחיצות שונות, בעיסוי, בחימום, בריפוי, ברצף פעולות וזרימה של ידי המטפלת על הנקודות המשקפות רואים בעזרת ה' השפעה על אותן נקודות בגוף, הווה אומר שבעזרת נגיעות בכפות הרגליים המטפלת יכולה בסייעתא דשמייא להשפיע על מקומות פנימיים בגוף האישה ואפילו בנפשה! מדהים לראות איך אפשר לעזור בטיפול רפלקסולוגיה לכאבי גב, עצירויות, שיעולים ואפילו בעיות עקרות, יש נשים וילדים שהרפלקסולוגיה משפיעה עליהם באופן חזק ומידי ויש כאלו שלוקח יותר זמן, תמיד היא עוזרת, עצם ההרגעה וההרפיה שהטיפול מעניק והרבה מעבר, מטפלת מוסמכת בארומתרפיה יכולה גם לשלב גם תערובות שמנים אתריים , ואז ההשפעה עוד יותר חזקה. 

לפעמים מטופלת מודיעה במה היא או ילדה צריכים ריפוי ולפי זה הטיפול נבנה, יש דברים שצריך סדרה של טיפולים כדי לראות שינוי, ולפעמים כמו שאני נוטה לעשות הרבה עם נשים שאני מלווה לקראת לידה, פשוט קובעים טיפול ורואים לפי הרגל מה כדאי לעשות, גם כאן כמו בעוד שיטות ריפוי ככל שהאישה מרפה ומאפשרת לעצמה לקבל את העזרה ומאמינה בכוח הריפוי ובעצם היכולת של גופה ונפשה להתגבר על הקשיים ולהשתחרר מהבעיות/ מחלות כך הטיפול יעיל יותר, אבל שלא תבינו לא נכון הטיפול הוא לא רק "עניין של רוח ומחשבה ואמונה", הטיפול הוא פיסי, ונקודות הלחיצה משפיעות על האבירים שהן קשורות אליהם, גם אם המטופלות לא "תתכוונן" ולא תחשוב כלום, רק שבנוסף, כמו בכל דבר אחר בחיים האמונות והמחשות שלנו משפיעות על ההשפעה.

אני מזמינה אתכן לחוות טיפול כזה, זוהי חוויה נהדרת ויעילה, וניתן למצוא היום מטפלות בכל אזור בארץ! וגם בקופות החולים. אני נמצאת באדם, אם את רוצה ליצור קשר נוסף או להתייעץ את מוזמנת לשלוח מייל.

רפואה שלימה, לכולנו, כי כל אחת צריכה ריפוי באיזה נקודה, ולכל חולי עמך ישראל.

שלכן, שרית עדי.

24 views0 comments

Recent Posts

See All