הכנה וטיפולים

"אין לי ספק שבלי ההכנה שעשינו הלידה הייתה נראית אחרת לגמרי. עזרו לי במיוחד הנשימות והמשפטים שרקמנו יחד במפגש אותם אמרתי לעצמי בזמן הלידה, ושידעתי מה לומר לבעלי לעשות כדי שייקל מעליי. תודה!"

עדי, לידה רביעית.

האם זו הלידה הראשונה שלך? רביעית?

מתכננת "טבעי" או עם אפידורל? אולי קיסרי לפנייך?

יש איך להכין את עצמך, וכדאי.

את יכולה ללדת כמו שאת חולמת, את יכולה להיות האישה שאת רוצה להיות בלידה

הקדישי לעצמך את הזמן והמרחב להתחבר למה שקורה עכשיו בגופך ובנפשך,

תבחרי להגיע אחרת לחדר הלידה,

בוחרת, חזקה, שמחה, מצפה.

הרבה פעמים עולות השאלות - למה צריך להתכונן ללידה? "אם הגוף יודע ללדת אז יהיה בסדר, ואם לא אז גם הכנה לא תעזור לי

" איך בכלל אפשר להתכונן למשהו כל כך לא צפוי? כל כך לא ידוע ומשתנה?"

אכן כל לידה היא שונה, אי אפשר לצפות את התפתחות הדברים, אך ישנה אפשרות ללמוד להתחבר לגוף, להתחבר לתהליך, להתחבר לאמונה שאני רוצה להחזיק בה בזמן הלידה. להתכונן ולתרגל איך להגיב, לפעול, לחוות כל תהליך שיתפתח בלידה שלך.

 

הסיבות להשקיע בהכנה ללידה:

 כדי להשתמש בכלים וביכולות שיעזרו לך בלידה יש צורך להכיר ולתרגל אותם מראש,

סיכוי קטן שתתחילי לפתע בזמן לידה לבצע טכניקות/ תרגילים שאת לא מכירה,

אולי לא תרגישי נח להשמיע קולות שמעולם לא השמעת, להתנועע בצורה חדשה, 

יכול להיות קושי בחיבור למחשבות חיוביות לגבי הלידה אם לא תעשה עבודה על דפוסי חשיבה לגביה כבר בהיריון. 

בעזרת הכנה נכונה תצליחי להשתמש בכל הכלים האלה ועוד כדי לקצר ולשפר את הלידה שלך!

2

כמו שפעילות פיסית נכונה תועיל לך המהלך ההיריון ותכין את גופך לבחירת תנוחות קלות בלידה כך רכישת ידע ובטחון בנוגע לתהליך ותרגול הרפיות וחשיבה נכונה ובונה על תהליך הלידה יבנה תודעה מקדמת לידה, שגם גורמת ללידה להיות חוויה יותר נעימה וחיובית וגם באופן מוכח מקצרת את אורך הלידה ותורמת להתקדמותה.

4

האופן שבו אנחנו יושבות, מתנועעות, אוכלות ואפילו חושבות משפיע על אורך ומהלך הלידה שלנו. בעזרת תרגילים שתלמדי במפגשים תוכלי להתחיל לתרגל ולהרגיש יותר טוב כבר במהלך ההיריון, הקלה על כאבי גב, נדודי שינה, כבדות ועוד, וביסוס נכון של התינוק אשר יקצר את משך הלידה בעזרת השם.

3

כי ידע הוא כוח... וככל שאני בתור יולדת אדע יותר, כך בזמן אמת אדע מה חשוב לי, מה קורה סביבי, בקשר למה לשאול יותר, על מה לחשוב פעמיים, מתי לצאת... יש יותר תחושת בטחון ליולדת וגם לבעל כאשר יש להם תמונה של מה מתרחש ואינם מרגישים הפתעה וחוסר אונים בכל העת.

1

כמו שבתחומים אחרים מוטלת עלינו חובת ההשתדלות,

אנו הולכות לשיעורי זוגיות או ייעוץ זוגי אפילו שמטבע הבריאה לחיות בזוגיות,

אנחנו מקשיבות בנוגע חינוך ילדים אף על פי שבכל מקרה נגדל אותם גם בלי,

כך גם בנושא חשוב זה, הידע ללדת טבוע בתוך גופנו, אמת, אך מה שפעם היה נמסר מזקנה לצעירה בשבט היום צריך לימוד וריענון,

יש צורך לעשות השתדלות, לקחת אחריות ולהיות חלק פעיל בלידה שלי!

מוכח כי יולדת שמחוברת לתהליך ההיריון והלידה חווה חוויה מעצימה בהרבה, 

מניסיוני בתחום נוכחתי שיולדות שמייחסות חשיבות לתהליך ההכנה, ומבצעות את התרגילים הפיסיים והרגשיים לאורך ההיריון בפועל מקצרות את אורך הלידה שלהן, הגוף מוכן יותר, התודעה משתפת פעולה, הן מתמודדות באופן יותר מוצלח עם הצירים בבית ובבית החולים, יודעות מה לבקש שיעזור להן ומתאוששות יותר בקלות.

 

ולכן אני ממליצה, התחברי לתהליך כבר עכשיו, הכיני את גופך ונפשך ללידה מעצימה!

לטפל בעצמך זה להיות מוכנה

טיפולים בשיטות מתקדמות יכולים לעזור לך להרגיש יותר טוב כבר בהיריון ולהכין את גופך ונפשך ללידה. 

 

איזון אגן זה כל העניין - טיפול בשיטת איקווילבריו, שיטה חדשה בארץ המתמקדת בעבודה על רקמה רכה, שחרור רצועות ושרירים, המאפשרת שיפור מנח עובר, הקלה על כאבי גב, אגן, סימפיזיוליזיס, סיאטיקה ועוד, השיטה משפרת את איכות החיים בהיריון ומכינה את הגוף ללידה קלה וזורמת יותר. 

רפלקסולוגיה בשילוב ארומתרפיה.

בקורס הכנה ללידה ראשונה

נרכוש ידע מעמיק ונרחב על עולם הלידה.

מהו תהליך הלידה על שלביו השונים, איך נכון להתנהל בכל שלב? איך יודעים מתי לצאת? איך יודעים מה לעשות עד שיוצאים? מהם נהלי בית החולים? מה זה מוניטור? מה אפגוש שאגיע למחלקת יולדות? ושאלות רבות נוספות המציפות בהיריון ראשון כאשר הידע שלנו מבוסס לרוב על סיפורים של יולדות אחרות... כמו כן נרכוש ידע בנוגע לרפואה משלימה כתמיכה בהיריון ובלידה וכמובן תרגילי תנועה, תרגילי נשימה, תרגילי הרפיה, נלמד ונתרגל בפועל. נגע במקום הבעל בלידה, חשיבות משכב לידה, הנקה. ניצור קבוצה תומכת שעוברת תהליך יחדיו, תהליך לידה ראשונה... שאלות הנוגעות לכולן יקבלו מענה ובמה במפגש, שאלות פרטיות ייענו מעבר לשעות הקורס אי"ה. 

בקורס לידה חוזרת

נתרענן ונלמד ממיטב השיטות לקיצור לידה אשר התפתחו בשנים האחרונות.

שימוש בעצמת הצירים לקידום הלידה, התמודדות נכונה, מציאת הרצון המיוחד ללידה הספציפית הזו. כלים לצמיחה מלידות קודמות ולקראת הלידה הקרובה, תנוחות, תנועות, נשימות ואמונות.

מומלץ לנשים אשר שואפות לשפר את חוויית הלידה שלהן ולנשים המבקשות דרך להתחבר להריון הנוכחי, ללידה הקרובה ולתינוק הספציפי הזה.

בוגרת הקורס מספרת: "זו לידה עשירית שלי, לא הייתי בטוחה אם הקורס יחדש לי משהו, זו הלידה הכי טובה שהייתה לי, השתמשתי בכלים של הקורס, גם התנועתיים וגם המחשבתיים הרגשתי שזה קידם אותי מאד, לא הייתה בלידה כל התערבות והרגשתי שונה לגמרי מבחינת התפיסה שלי לגבי הצוות והתפקיד שלהם בלידה שלי, הבנתי שכולם שם בשביל לעזור לי ולא בשביל לנהל אותי" ש. 

 

פתיחת הקורסים מותנית במספר המשתתפות, חברה שמביאה חברה נוספת מקבלת 20% הנחה על הקורס!

במפגשי הכנה פרטיים

את כבר קרובה למועד ואין לך זמן להשתתף בקורס?

העובר שלך יושב במצג עכוז?

מרגישה חששות או משקעים שהיית רוצה לעבד לפני הלידה?

בהכנה פרטית נוכל להתמקד בצרכים שלך, בקשיים או ברצונות הספציפיים שלך בהיריון הנוכחי. 

תוכלי לבחור על מה לעבוד יחד, ואם תצטרכי עזרה להחליט אני כאן כדי להתייעץ, אוכל לתת לך רשימת אפשרויות ורעיונות שמתוכם תחליטי באילו תכנים להעמיק יותר ועל אילו תכנים לדלג.

 תוכלי לבנות את תכנית ההכנה הספציפית שלך.

למפגשים האישיים ניתן להגיע עם מלווה- בן זוג או אחר, ניתן להוסיף מפגשים כפי הצורך ולהתפתח בקצב אישי.

היתרון הגדול במפגשים אלו הוא הפרטיות, פעמים רבות אישה הרה רוצה להתמקד בקושי או צורך רגשי שעולה לה מול הלידה ומפגש פרטי הוא הזדמנות מצויינת להעמיק בכך, לפתוח ולגלות, ללמוד ולשנות. כמו כן ישנו ייתרון הגמישות, יולדת שרוצה זמנים ספציפיים או להספיק הרבה לקראת מועד קרוב. 

ניתן גם לקבוע מפגש יחיד לצורך רפלקסולוגיה/עיסוי/ הכנה רגשית/ תרגול/ ביסוס התינוק או היפוך טבעי ע"י תרגילים.

 אין עוד אישה כמוך, ולכן בעיני מדריכת ההכנה ללידה צריכה להיות  בעלת ידע וניסיון, להכיר טכניקות שונות להכנה ולהיות בעלת הגמישות להתאים לכל אחת, מתוך מגוון הידע והכלים תוכלי לבחור, אם ללמוד על נהלים מחקרים והאחוזים, לתרגל יוגה ואיזון להיריון ולידה, לקבל מגע מרפא, או לעשות עבודה רגשית לקראת הלידה הקרובה.

 

 

 

 

 

העבודה שלי היא להשתמש בכל הכלים שאני מכירה היטב ובניהם נשימות, תנוחות- אנטומיה, דמיון מודרך, שמנים אתריים, רפלקסולוגיה, מוסיקה ועוד ולהתאים אותם אלייך, לכל אחת ואחת.

תגיעי, תנשמי, תשתפי, תילמדי תצמחי

החוויה של מפגש הכנה עם מדריכת הכנה ללידה מוסמכת לא ניתן להשוואה עם לימוד מספרים מהרשת וכו', והחוויה שלי ושלך בעזרת ה' תביא אותך אחרת ללידה שלך.

 

כל מפגשי ההכנה זכאיים להחזר מבתי החולים ו/או מקופות החולים.

התקשרי היום לייעוץ ותיאום ההכנה המתאימה רק לך!

אשמח לשמוע ממך !

טלפון - 0549410700

או בכתב :

Thanks! Message sent.